O nás

O NÁS

Proč Tři na svatbu?

Jednoho dne jsme se rozhodli, že vytvoříme plnohodnotnou službu pro budoucí novomanžele. V našem kraji je mnoho svatebních fotografů, ale nikdo neposkytuje full servis v podobě svatebních fotografií, videí a alb. Tím vznikl název „Tři na svatbu“ … tři základní služby, ke kterým jsme postupně dodali služby jako svatební rozcestník a blog.

 

Samotná příprava svatebních alb probíhá zde u nás a finální grafická podoba se zašle našim partnerům do Itálie, Anglie a na Nový Zéland, kde vám vyrobí úžasné svatební album.

 

Postupně jsme se rozhodli, že založíme svatební rozcestník pro Karlovarský kraj. Důvod je prostý. Usnadnit vám, budoucím novomanželům, práci při hledání různých služeb a lokací pro váš den „S“. Není to jednoduché, ale věříme, že za nějaký čas vám budeme moci nabídnout široké spektrum služeb. Tento rozcestník je pro dodavatele naprosto zdarma a o veškerou grafickou podobu se postaráme my.

NÁŠ TÝM

profil-foto-dagmar-pathova

Dagmar Kinkalová Paťhová

svatební fotografka

Dlouho jsem si myslela, že budu pouze zdatným fanouškem fotografie a nadšeně jsem si prohlížela každou fotografii, která se mi dostala do ruky. S pořízením prvního digitálu před devíti lety se ale začaly dít věci a postupně začaly přicházet i nabídky na focení svateb. Asi by se dalo říct, že jsem takový ten “případ”, kdy se opět potvrdilo, že stačí něco upřímně milovat a o zbytek se život postará sám. Svatební fotografie obsahuje všechno, co mám na fotografii tak ráda: je to pohádkový příběh v dokonalých kulisách, jsou to emoce, za kterými mnohdy stojí těžké osudy protagonistů, jsou to obavy z neznáma, ale velká chuť riskovat a žít…to se to pak fotí! 🙂

profil-foto-filip-matejka

Filip Matějka

svatební kameraman

Jmenuji se Filip a je mi 23 let. Okolo filmu a celkově video-tvorby se pohybuji od malička, přibližně od 8 let, kdy jsem měl tu možnost díky tátovi, který pracoval u filmu, si zahrát v nejrůznějších zahraničních filmech a reklamách, a potkat tímto známé hollywoodské tváře. V 10 letech jsem dostal svoji první kamerku, se kterou vznikaly moje první pokusy něco vytvářet. Poté jsem začal studovat střední filmovou školu v Praze, kterou jsem úspěšně dokončil a nyní studuji multimediální obor na Vysoké škole ekonomické v Praze. Na svatbách mám rád poznávání nových lidí, zachycování pozitivní nálady všech zúčastněných a především výzvu natočit něco, kde není předem určený scénář. Budu se těšit na den strávený s Vámi. 🙂

Monika Gondášová – svatební fotografka

Monika Gondášová

svatební fotografka

Jmenuji se Monika, jsem maminka dvou malých-velkých capartů … a tím to vlastně tak nějak vše začalo.Do portrétní fotografie jsem pronikla hlavně díky mým dětem, které mi často a moc rády stojí modely. Nejraději fotím vše, co se točí kolem dětí a zároveň mě strašně baví svatební fotografování, které v sobě zahrnuje mé oblíbené portréty a reportáž. Ráda pomocí fotografie zastavím čas, miluji fotky, s radostí si je prohlížím a kdo mě zná, ví, že se pokaždé raduji z každé povedené fotografie. 😉 Portfolio mých dětských fotografií naleznete zde: 

profil-foto-tomas-novotny

Tomáš Novotný

svatební alba a správa webu

Založil jsem tohle uskupení. Někdy je to o nervy, ale ve finále je to fajn. 🙂 Jinak dělám grafiku, vytvářím kampaně, pracuji na vývoji značek. Snažím se převádět mou fantazii do reálného světa a užití. Motto: Lidský mozek si všímá především rozdílů. Odlište se.