Svatební album

SVATEBNÍ ALBUM

Svatba je jedinečná chvíle. Je to den, kdy si dva lidé stvrdí vzájemný a pevný vztah. Svěří jeden druhému svůj osud a vykročí do společné budoucnosti. Je to pouze JEDEN den, ale vzpomínky přetrvají navždy! Aby tento den nikdy nebyl zapomenut a přetrval pro další generace, je mnohaletou tradicí uchovat tyto nádherné a emotivní vzpomínky ve svatebním albu.

My „Tři na svatbu“ věříme, že tato tradice nikdy neupadne v zapomnění a doufáme, že moderní doba si stále zachová jistou kontinuitu s lidským uměním a originalitou. Jen vzpomeňte na moment, kdy jste našli staré svatební album vašich prarodičů, jak vám při listování vykouzlilo úsměv a údiv ve tváři.

ZASLOUŽÍTE SI TO NEJLEPŠÍ

V dnešní nepřeberné nabídce svatebních alb není jednoduché najít to, které budete milovat. My vám s tím pomůžeme. „Tři na svatbu“ spolupracují s nejlepšími výrobci svatebních alb na světě, a proto dobře víme, že pro výrobu takového alba je nutné zapojit i osobitost novomanželů. Někdo má rád klasiku, jiní milují lehkost a mnozí chtějí být extravagantní. Nebojte se přenést své vlastní já do svatebního alba.

Nechceme vám zatěžovat s tímto výběrem život. Proto jsme schopni navrhnout album podle vašich představ a možností.

VÁŠEŇ A CIT

V každém z nás bují specifická vášeň. Jsme si vědomi, že vaše přání mohou být bláznivá, roztomilá, něžná a někdy i náročná. Tím nás ovšem nezaskočíte. Naše portfolio svatebních alb je připravené pro každého z vás. Bude vaše svatba v barvách sněhové bílé nebo ve vašich žilách proudí divoká krev a volíte rudě červenou? Berete se na zámku nebo na parníku? Vaše vášeň a náš cit pro detail bude vítěznou kombinací pro vytvoření vytouženého svatebního alba.

VY DVA V DETAILECH

Společně vybereme rozměr alba a formu zpracování a nakonec ho zpečetíme vašimi iniciály. Pomůžeme vám s vhodným materiálem na obálku alba. Dle možností si vyberete druh, barvu a zpracování vnitřních listů. Vymyslíme společně obal i další dílčí detaily. Výborná řemeslná práce v úzké spolupráci s nejmodernější tiskařskou technikou a výběr vhodných materiálů zaručuje vysoce kvalitní finální produkt.

NEJEN ALBUM

Někteří z nás se nespokojí jen se svatebním albem. Proto máme i možnosti další a neméně zajímavé. Pokud máte od svého fotografa digitální fotografie a nechcete je jen tak nechat uložené na disku, tak máme připravenou i nabídku foto boxů, elegantních obrazů, mini alb jako památku pro svatební hosty a mnoho dalšího. Neváhejte nás kontaktovat.